Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5