Titles you rated
Bee MovieRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 2.5
Runway CopRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0