Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Ong Bak 3Rated ★ 3.0
The Lazarus EffectRated ★ 4.0