Movies
Ratings
44
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0