Movies
Ratings
205
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0