Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0