Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
How to Keep My LoveRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Big Momma's House 2Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0