Titles you rated
The Last CastleRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5