Titles you rated
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 1.5
The PrisonRated ★ 1.5
The SwindlersRated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
RampageRated ★ 2.0
Bring Me HomeRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0