Titles you rated
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5