Movies
Ratings
97
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0