Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 5.0