Movies
Ratings
54
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 2.5
The WigRated ★ 1.5