Movies
Ratings
351
BluebeardRated ★ 1.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 1.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 2.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 1.5
UnderworldRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 1.5
Heart BlackenedRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Panic RoomRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0