Movies
Ratings
197
PaybackRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Machine Gun PreacherRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0