Movies
Ratings
332
OppenheimerRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5
BreathlessRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.5