Movies
Ratings
373
ElfRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
FireworksRated ★ 3.5
Riding a Wave with YouRated ★ 5.0
Jules and JimRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 2.5
Who are You?Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5