Movies
Ratings
33
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5