Titles you rated
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5