Movies
Ratings
380
PushRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 2.5
The MistRated ★ 1.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5
Summer Days With CooRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5- Sing My LifeRated ★ 3.5
- The ScamRated ★ 3.0