Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Flying BoysRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0