Titles you rated
Big FishRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0