Titles you rated
You Are My SunshineRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.5