Movies
Ratings
36
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0