Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
V/H/S/2Rated ★ 3.0
V/H/SRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 0.5