Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
ClickRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0