Movies
Ratings
126
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
RioRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5