Titles you rated
SerendipityRated ★ 0.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0