Movies
Ratings
112
Love ActuallyRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0