Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5