Titles you rated
The ChaserRated ★ 2.5
WimbledonRated ★ 2.0
Wild CardRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
Home AgainRated ★ 3.0
Hot PursuitRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 0.5
Don JonRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.0