Titles you rated
Be with YouRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 1.5
The ClosetRated ★ 2.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.5