Movies
Ratings
446
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Death of a UnicornRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 2.0
BabylonRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 1.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Polite SocietyRated ★ 5.0