Titles you rated
BarbieRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0