Movies
Ratings
537
Jane EyreRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Marvin's RoomRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Painted VeilRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
TrashRated ★ 4.0