Titles you rated
Con AirRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5