Movies
Ratings
369
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
PietaRated ★ 1.5
CarolRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0