Titles you rated
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
HellcatsRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5