Movies
Ratings
37
TakenRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Dangerously ExcitedRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0