Movies
Ratings
323
Perfect SenseRated ★ 3.5
PassionRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The VowRated ★ 3.0
The Lucky OnesRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0