Movies
Ratings
719
TenetRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Space Between UsRated ★ 3.0
ShaftRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5