Titles you rated
AntebellumRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
PawnRated ★ 1.5
MinariRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5