Movies
Ratings
275
Volcano HighRated ★ 1.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 3.0