Movies
Ratings
205
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Take Me Far AwayRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
ShelterRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.0