Titles you rated
HancockRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5