Titles you rated
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.0
GloveRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0