Movies
Ratings
117
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Are You Scared?Rated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
CarsRated ★ 2.0
The DictatorRated ★ 4.0