Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 3.0