Titles you rated
Remembrance Of YusinRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
ScreamRated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The GhostRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0