Titles you rated
Suspect XRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0- Little Big SoldierRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 1.5
SurrogatesRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5